Prodej budov

V rámci optimalizace počtu budov nabízíme k prodeji nemovitosti v bývalém vojenském areálu u obce Mikulovice:

Menší sklad

cena: 199.000,- (při rychlem jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Celková rozloha budovy 227 m2. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. Budova orientovaná na jih. V roce 2010 byla budova natřena a stěny byly z části zpevněny výstuhou. Lehce poškozená střecha. Budova netrpí vlhkostí. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek pod budovou není součástí stavby. Budova není připojena na elektřinu, vodovod, kanalizaci.

   

2komorový sklad

cena: 281.000,- (při rychlem jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Budova o rozloze 1052 m2 je rozdělena na 2 stejné části a je orientovaná na jih. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. Nachází se v části, kde bude do konce roku 2013 zavedena elektřina. Střecha z níž byla sundána plechová střešní krytina, je pokryta lepenkou. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek pod budovou není součástí stavby. Budova není připojena na elektřinu, vodovod, kanalizaci.

  

2komorový sklad

cena: 281.000, (při rychlém jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Budova o rozloze 1052 m2 je rozdělena na 2 stejné části. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. Nachází se v části, kde bude do konce roku 2013 zavedena elektřina. Střecha z níž byla sundána plechová střešní krytina, je pokryta lepenkou. Budova netrpí vlhkostí. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek pod budovou není součástí stavby. Budova disponuje dobrým prostorem na parkování a nájezd aut před vraty. Budova není připojena na elektřinu (oblast bude elektrifikovaná v roce 2013), vodovod, kanalizaci.

  

2komorový sklad

cena: 313.000,- (při rychlém jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Budova o rozloze 1051 m2 je rozdělena na 2 stejné části. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. V budově se nachází staré rozvody eletkřiny. Nyní budova není napojena na elektřinu (při napojení nutná revize).Střecha z níž byla sundána plechová střešní krytina, je pokryta lepenkou. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek pod budovou není součástí stavby. Budova není připojena na elektřinu, vodovod (obecní vodovod cca 200 m), kanalizaci.

   

Víceúčelová budova

cena: 750.000,- (při rychlém jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Rozloha budovy je 525 m2. Zděná, postavená v období 2. světové války jako nabíječka akumulátorů z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. V budově se nachází několik místností, budova je připojena na elektřinu (220 a 380 V) a kanalizaci, nachází se zde sociální zařízení (nutná částečná rekonstrukce), nyní probíhá napojování na obecní vodovod. Zabezpečená kódovým alarmem napojeným na ostrahu. Na opravy je vyřízeno platné stavební povolení. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek pod budovou není součástí stavby.

   

Menší sklad

cena: 121.000,- (při rychlém jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Budova o rozloze 333 m2. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. V budově není zavedena elektřina, voda ani kanalizace. Nachází se však v v elektrifikovalelné zóně kam budou do konce roku 2013 nataženy rozvody elektřiny. Střecha z níž byla sundána plechová střešní krytina, je pokryta lepenkou. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek není součástí stavby.

   

Menší sklad

cena: 121.000,- (při rychlém jednání cena dohodou)

Popis: Budova lokalizovaná v lese v prostorách bývalého vojenského prostoru. Budova o rozloze 331 m2. Zděná, postavená v období 2. světové války jako sklad z kvalitních pálených cihel, které zaručují dobrou statiku. V budově není zavedena elektřina, voda ani kanalizace. Nachází se však v v elektrifikovalelné zóně kam budou do konce roku 2013 nataženy rozvody elektřiny. Střecha z níž byla sundána plechová střešní krytina, je pokryta lepenkou. Budovu je možno využít jako sklad či pro jiné účely - ÚP obce umožňuje podnikání a další rozvoj. Pozemek není součástí stavby.

   

Pro bližší informace prosíme volejte: 603 231 624603 231 624 - Tomáš Hradil

You'll need Skype CreditFree via Skype